תוכן עניינים

היתרון בהזמנת טכנאי גז

כמעט כל הבתים ובניינים החדשים שנבנים כיום בארץ מחוברים לגז. הדבר נכון הן לגבי בתים פרטיים והן לגבי בתי עסק ומוסדות ציבוריים וחינוכיים עוד..

היתרון הגדול טמון בכך שכולם מחוברים באופן קבוע לגז, ונהנים מאספקת גז קבועה לכל הצרכים, ובכל אזורי הארץ; הסיכון נעוץ בסכנת הדליפה. כל שנה יש אלפי מקרים של דליפות גז.

כדי למנוע מצב של דליפה רק משום שטכנאי גז לא עשה את עבודתו בצורה אחראית ומקצועית כמו שצריך, כדאי לחפש חברה שמספקת שירותים מקצועיים ואמינים, עם אחריות.

אם לא טיפלתם בגז קודם – לא החלפתם נקודה, לא נגעתם בצינור, לא החלפתם ברז גז –  מומלץ לקרוא לטכנאי גז מקצועי, כדי למנוע חס וחלילה אסון. חברת ישראגז היא הפתרון המושלם.

טכנאי גז מוסמך הוא בעל מקצוע שמחזיק ברישיון בתוקף. הוא יכול לבצע עבודות שונות הקשורות במערכת הביתית. אם יש לטכנאי הכשרה מתקדמת (רמה 2 ומעלה) הוא גם יוכל לספק שירות למבנים עסקיים ואחרים. הזמנת הטכנאי תתבצע לצרכים שונים ובכל מקרה, יש להזמין רק בעל מקצוע שיכול להציג רישיון בתוקף.

ההתעסקות עם מערכת הגז יכולה להיות בטוחה, אך בטיפול לא נכון עלולה לגרום לאסון. האחריות של הטכנאי היא לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר. האחריות שלך היא לוודא כי מדובר בבעל מקצוע שעבר הכשרה ולבדוק כי יש לו רישיון לעסוק בתחום.

צרו קשר ונחזור אליכם בהקדם.

לפרטים, צרו קשר

ייעוץ

יש לכם תקלה במערכת הגז? מעוניינים לשדרג את מערכת הגז? כיום זה קל יותר מאי פעם חשוב לדעת כי במקרה

להמשך קריאה

דליפות גז

בדיקת דליפת גז מבוצעת בעזרת מכשיר לחץ תקני. זהו מכשיר אלקטרוני חדיש אשר מזהה דליפת גז באמצעים מתקדמים. לאחר איתור

להמשך קריאה

התקנת ״חגז״

חגז נועד לציבור הדתי, במטרה להמשיך לבשל במהלך חגים ובמהלך השבת. מכשיר החגז הוא מאין "טיימר" המחובר לצינור אספקת הגז

להמשך קריאה