גזגל נתיבות

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

עד לתחילת שנות ה-90 שלטו בתחום הגז בישראל מעט מאד חברות. יש שיאמרו שעד לאותן שנים השירות ניתן במתכונת מונופול, כשהחברות תיאמו בניהן את המחירים וכמעט ולא הייתה תחרות. מאז קמו עוד חברות, חלקן גדולות, חלקן קטנות ואחרות קטנות מאד.

השירות שניתן על ידי החברות הגדולות הוא לעתים יקר, אך הן לוקחות על עצמן אחריות גדולה. החברות הקטנות והעצמאיים נותנים לא פעם שירותים במחירים טובים, אך תמיד חשוב לבדוק את היכולות שלהן לספק גז איכותי ובנוסף לוודא כי הן מחזיקות ברישיון מתאים לעסוק בתחום.

רישיון לעסוק בתחום

האישור לעסוק בתחום הגז ולספק גז ניתן על ידי משרד האנרגיה והמים. המשרד מאשר לחברה לספק גפ"מ שהוא גז פחמימני מעובה. תושבי נתיבות והסביבה יכולים לקבל את השירות מחברות שונות ואחת מהן היא חברת גזגל נתיבות אשר מספקת מענה מזה כ-30 שנה.

מעבר לכך שחשוב לקבל שירות מחברה שמחזיקה באישורים הנדרשים, יש לבדוק גם את השירות שלה ואת הזמינות לתת שירות ובו אספקת גז ושירות טכנאים. החברה צריכה לתת מענה ביום יום ואם יש צורך במענה בהול, להעמיד לרשותך מספר מתאים.

לא רק אספקת גז

חברת הגז צריכה לספק לך בלוני גז באופן שוטף ועל פי הצורך. השירות צריך להיות מהיר, יעיל, בטוח ובמחיר הגון. מעבר לכך, יתכן והחברה תוכל לספק לך שירותים נוספים. למשל, ברגע שהיא מעמידה לרשותך טכנאי גז מיומן, היא יכולה לבצע בדיקות אחת לחמש שנים (או פחות במבנים מסוימים בהם ישנה סכנה מכל סיבה שהיא).

החברה יכולה גם לתת שירות על פי הצורך של הזזת נקודות הגז וכן התקנת מכשירים. בעת החלפת הכיריים מומלץ לקרוא לטכנאי כדי שיתקין את החדשים. יש להימנע מפעולות כמו פיצול, החלפת צנרת או ברז, שלא על ידי בעל מקצוע המומחה בתחום. בנוסף להתקנה, החברה יכולה להציע לך גם מערכת לחימום מים או גריל גז ולמכור את המכשירים לצד עבודת ההתקנה.

השוואת מחירים בין החברות השונות

שוק הגז נפתח לנותני שירות ולך יש את האפשרות לבצע השוואת מחירים בין הספקים השונים. עליך לבקש לשמוע כמה יעלה לך גז, כמה תעלה הזמנת טכנאי כאשר יהיה לך צורך ולצד המחיר לוודא שיינתן לך השירות הטוב ביותר. ניתן להתייעץ עם אנשים נוספים בסביבה ולברר ממי הם מקבלים שירות ובאיזה מחיר.

ניתן לבקש מהחברה פרטים על לקוחות ממליצים ולשמוע מהם על רמת השירות והעלויות. כמו כן, בעת קבלת הצעת מחיר יש לבקש שזו תהיה כתובה. אין להסתפק בהצעה שניתנת בעל פה. עליך לדעת כי הגז יהיה זמין לביתך על פי הצורך ובמחיר שידוע לך מראש ואין זה משנה אם יש לך צורך באספקה לבית הפרטי שלך או לכל הבניין.

גזגל נתיבות או חברה אחרת

אחת השאלות שיכולה לעלות אצלך היא האם לפנות אל חברת גזגל נתיבות או לחברה אחרת כמו ישראגז. עליך לבצע בדיקה מעמיקה. לבדוק מה כל חברה מציעה לך ולבחון את הזמינות של מתן השירות של כל אחת. אין לזלזל בכך ויש לזכור כי כל עוד הגז זורם והכל תקין, אפשר לתפקד בבית באופן רגיל, אך ברגע שישנה בעיה, חשוב שיהיה לך גב וחברה שניתן לסמוך עליה.

חברת ישראגז מזמינה אותך לשמוע על השירות והמחירים של החברה. החברה ותיקה ומספקת שירות בכל רחבי הארץ ומחזיקה בצוות טכנאי גז מקצועי אשר יעמוד לרשותך בעת הצורך, במחיר הגון ובעבודה בטוחה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

אולטרה גז

לחברת "אולטרה גז" נסיון של מעל 10 שנים בתחום שירותי טכנאות גז. הטכנאים שלנו הם טכנאי גז מוסמכים רמה 2. בזכותם אנו מסוגלים להציע מגוון גדול של שירותי גז איכותיים ובטוחים עבור מכשירי גז ביתיים כמו גם עבור ציודים ומכשירי גז תעשייתיים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!