טכנאי גז בראשון לציון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

מערכת הגז בבית דורשת התקנה וטיפול מקצועי. קורס טכנאי גפ"מ (גז פחמימני מעובה) מתבצע בהתאם לתקנות ובסיומן על המשתתפים לעבור את בחינות ההסמכה של משרד הכלכלה. הדרגה הראשונה של הלימודים היא דרגה 1 והיא מאפשרת לטכנאים לעסוק בעבודות שונות הקשורות במערכת הגז בבית. רק טכנאי בעל רישיון בתוקף יכול לעסוק במערכת. כל מי ש"הכשיר את עצמו" או "מבין במערכת" אך אינו מחזיק ברישיון ועוסק בתחום, עושה זאת בניגוד לחוק.

פעולות שמתבצעות על ידי טכנאי גז

טכנאי גז יכול לבצע שלל עבודות בבית. הוא יכול להתקין את המערכת בבתים שנמצאים בתהליך בניה או שיפוץ. הוא יכול להגיע לצורך ביצוע בדיקה תקופתית של תקינות המערכת. כמו כן, הוא יכול לטפל בבעיות ולחבר מכשירים, בהם כיריים, גריל גז ומערכת לחימום מים על בסיס גז.

על פעולה אשר מתבצעת במערכת הגז תתבצע על ידי טכנאי מוסמך שמחזיק ברישיון. גם אם נדמה שמדובר בעבודה "פשוטה" כמו הזזת בלוני הגז או החלפת הכיריים, חשוב מאד להזמין מישהו שיש לו את ההכשרה המתאימה ואת הידע המתאים שיאפשר לו לבצע את העבודה בצורה הבטוחה ביותר.

כיצד למצוא טכנאי גז בראשון לציון

ישנן מספר דרכים למצוא את איש המקצוע המתאים לעבודה. היום, תודות לאינטרנט קל למצוא המלצות על בעלי מקצוע ובכלל, רשומות של טכנאים מהאזור. בעת החיפוש יש לבדוק כי הטכנאי אכן מקבל המלצות ולא ביקורות שליליות ברשת. כמו כן, יש לייחס חשיבות רבה לשיחה הראשונה מול בעל המקצוע.

בשיחה הראשונה יש לפרט בפני הטכנאי על הבעיה או הצורך ולבקש לשמוע מהי ההכשרה שלו. לבסוף ניתן לקבל הצעת מחיר או לפחות הצעת מחיר לביקור. בעל המקצוע לא תמיד יוכל לדעת איזו עבודה בדיוק הוא יבצע בפועל. לכן, יש לבקש הצעת מחיר שכוללת את עלות הביקור. אם ידוע לך מה מהות העבודה, יכול להיות שהטכנאי יוכל לתת הצעת מחיר מדויקת.

במידה ויש צורך לבצע עבודה דחופה, כמו במקרים בהם המערכת לא עובדת או אם יש חשד לדליפה, עליך לציין זאת. במקרים של דליפה, ניתן לשאול את הטכנאי כיצד הוא מבצע את הבדיקה. ישנם טכנאים אשר משתמשים בדרך הישנה לביצוע הבדיקה, במים וסבון וישנם טכנאים אשר מגיעים עם ציוד מתקדם שכולל מצלמת אינפרה אדום ויודעים לזהות במדויק אם ישנה דליפה והיכן.

חברה מקצועית מול עבודה עם טכנאי פרטי

אחת השאלות שיכולות לעלות אצל כל אחד ואחת בנוגע להזמנת טכנאי גז בראשון לציון יכולה להיות האם להזמין בעל מקצוע פרטי או להזמין חברה. לבעל המקצוע הפרטי תהיה יותר גמישות בכל הנוגע למחירים ולעתים הוא יחזיק בציוד מתוך מטרה להגדיל את ההכנסות שלו. עם זאת, הוא זה שמבצע את העבודה, מפקח עליה ואם תהיה בעיה כלשהי, הוא הגורם היחיד שאפשר לפנות אליו.

חברה אשר מתעסקת במערכות גז מביאה את הטכנאים הנכונים לכל עבודה. היא פחות גמישה מבחינת העלויות והמחירים, אך פעמים רבות נותנת הצעות משתלמות יותר מאשר הטכנאים הפרטיים. כמו כן, היא לוקחת אחריות על העבודה שמתבצעת על ידי הטכנאי ולכן אם ישנה בעיה או ספק, תמיד יש למי לפנות.

עומדים לרשותך

חברת ישראגז מספקת שירותים הנוגעים למערכת הגז הביתית בכל רחבי הארץ וכך גם בראשון לציון. החברה שמחה לעמוד לרשותך, להציע טכנאים מוסמכים בעלי הכשרה מתאימה ולבצע את העבודה באופן מקצועי ועם אחריות מלאה לכל עבודה.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

אולטרה גז

לחברת "אולטרה גז" נסיון של מעל 10 שנים בתחום שירותי טכנאות גז. הטכנאים שלנו הם טכנאי גז מוסמכים רמה 2. בזכותם אנו מסוגלים להציע מגוון גדול של שירותי גז איכותיים ובטוחים עבור מכשירי גז ביתיים כמו גם עבור ציודים ומכשירי גז תעשייתיים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!