5 סיבות להזמין טכנאי גז בחולון

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

טכנאי גז הוא בעל המקצוע אשר יכול לבצע עבודות שונות הנוגעות למערכת הגז. זהו בעל המקצוע היחיד שרשאי לגעת במערכת, לבצע התקנות ותיקונים. כל בעל מקצוע אשר אינו מחזיק בתעודה המעידה על הכשרתו, אינו רשאי לדעת בגז ובאפשרותך לבקש לראות תעודה לפני שהטכנאי מתחיל בעבודה. מבחינתך, הזמן הטכנאי יכולה להתבצע במספר מצבים ועליהם נפרט בכתבה זו.

התקנת מערכת גז

תהליך הבניה דורש ממך להזמין בעלי מקצוע מומחים בכל אחד מהתחומים. טכנאי גז יכול לבצע את הנחת התשתית ולאחר מכן להתקין את המכשירים המיועדים. הוא יעבוד במקביל ובשיתוף פעולה עם הגורם המתכנן ועם הקבלן. בתחילה יהיה עליו להכין את התשתית מהאזור בו יהיו בלוני הגז ולתוך הבית. לבסוף יהיה עליו לחבר את הבלונים והמכשירים ולוודא כי המערכת עובדת באופן תקין ובטוח.

בדיקה תקופתית של מערכת הגז

יש להזמין בדיקה תקופתית שתבוצע על ידי טכנאי גז בחולון. לרוב, יש לבצע את הבדיקה כל חמש שנים, אך לעתים נדרשת בדיקה לעתים תכופות יותר (אחת לשנה). במהלך הבדיקה הטכנאי יבדוק כי מעבר הגז תקין וכי אין נזילה בחיבורים השונים או חלקים רופפים שעלולים לגרום ליציאה של גז לבית. כל עוד המערכת עובדת באופן תקין, אין מה לדאוג, אך יש לוודא שכך הדבר ולמנוע תקלות מבעוד מועד.

חיבור גריל גז על ידי טכנאי גז בחולון

בשנים האחרונות אפשר לראות עלייה ברכישת גריל גז המיועד לחצר או למרפסת. החיבור צריך להתבצע על ידי טכנאי גז בלבד ואין לבצע העברות של הצנרת באופן שאינו מקצועי. האחריות לגז תקין היא על הטכנאי, אך עליך להזמין אותו כדי שהבית שלך יהיה בטוח למגורים.

בדיקת דליפה

אם יש בבית ריח של גז, יש לפתוח חלונות, לסגור את ברז הגז הראשי ולהתקשר לטכנאי גז. הטכנאי יוכל להגיע אליך בדחיפות, לבדוק אם ישנה בעיה במערכת ולטפל בה. טכנאי אשר משתמש בציוד מתקדם המתבסס על קרני אינפרה אדום יוכל לאתר במהירות וביעילות רבה את התקלה ולטפל בה במינימום הפרעה לחיי היום יום. הוא גם יוכל להגדיר את סוג הבעיה וליידע אותך מראש איזו עבודה יש לבצע לצורך החזרת המערכת למצב תקין.

שינויים במערכת הגז

יכול להיות שיש לך צורך לבצע שינויים במערכת. למשל, להזיז את המיקום של בלוני הגז בעקבות שינויים בחצר, להזיז את הצנרת בתוך הבית לאחר שיפוץ ושיפור מראה המטבח, להרכיב מערכת חימום מים המתבססת על גז ועוד. כל הפעולות הללו צריכות להתבצע על ידי טכנאי המתמחה בתחום הגז ושמחזיק בתעודה המצביעה על הכשרה בתחום.

למצוא את בעל המקצוע המתאים לעבודה

טכנאי גז בחולון צריך קודם כל להיות בעל הסמכה מתאימה ותעודה שמצביעה על כך. באפשרותך לבקש לראות את התעודה לפני שהוא מתחיל לבצע עבודה בתוך הבית. בעבודות מורכבות כמו התקנה של המערכת או הזזת המרכיבים השונים שלה, יש לבדוק כי יש לטכנאי ניסיון בעבודות דומות. במקרה של חשד לדליפת גז, יש לוודא כי הטכנאי מגיע עם מכשור מתקדם ושאינו עובד בשיטות ישנות שלא תמיד יתנו את התוצאות הטובות ביותר.

הדרך הפשוטה למצוא טכנאי גז היא לפנות אל ישראגז. החברה מבצעת מזה שנים עבודות הקשורות בתשתית הגז ומבטיחה לך עבודה עם אחריות. הטכנאי של החברה יוכל להגיע אליך בזמן הנוח לך (בהתאם למידת הדחיפות), לבצע התקנה או תיקון יסודיים ולהבטיח לך בית שבטוח לחיות בו.

אז מה היה לנו בכתבה:

לקבלת הצעת מחיר שלא תוכלו לסרב כתבו לנו כבר עכשיו!

אולטרה גז

לחברת "אולטרה גז" נסיון של מעל 10 שנים בתחום שירותי טכנאות גז. הטכנאים שלנו הם טכנאי גז מוסמכים רמה 2. בזכותם אנו מסוגלים להציע מגוון גדול של שירותי גז איכותיים ובטוחים עבור מכשירי גז ביתיים כמו גם עבור ציודים ומכשירי גז תעשייתיים.

מעוניינים שנחזור אליכם? השאירו פרטים!